Menu główne
Ecopartner
Nowości
Realizacje
Oferta
Technologia
Aprobata techniczna
Projektowanie
Cennik
Galeria Zdjęć
Partnerzy
Kontakt
Oferta
1. Projektowanie
2. Produkcja urządzeń
3. Eksport
4. Montaże
5. Eksploatacja i serwis
6. Przetargi
Technologia
Turbojet EP
Ecopart FG
Nowości
Realizacje
Oczyszczalnia w Bąblinie
Rozbudowa infrastruktury w Chalinie
Przedsięwzięcia eksportowe
export1. Firma powstając w 1994 roku od samego początku podjęła działalność eksportową. Były to oczyszczalnie Turbojet 1 wykonywane dla belgijskiego TECHNOX-equipement. W okresie 6-ciu kolejnych lat wyeksportowano 900 oczyszczalni przeznaczonych do utylizacji ścieków z domów jednorodzinnych.

Jak się później okazało produkcja nasza w latach 1998-1999 była reeksportowana do Francji i Hiszpanii. Dobrze rozwijającą się współpracę przerwało bankructwo partnera zagranicznego. W tych samych latach pojedyncze egzemplarze oczyszczalni sprzedano do Niemiec i na Litwę, a także zrealizowano krótki kontrakt na dostawę do Niemiec 22 kompletów kojców dla wychowu cieląt.

2. Aktualnie kontynuowana jest współpraca z ukraińsko-niemiecką spółką „Apogej GmbH" z Kijowa w zakresie dostawy na rynek ukraiński małych oczyszczalni ścieków w technologiach Ecopartnera. Dotąd sprzedano po jednej oczyszczalni do Niemiec i na Ukrainę. Dalszą sprzedaż warunkuje uzyskanie przez Ecopartnera ukraińskiego atestu higienicznego. Procedura uzyskania tych atestów jest mocno zaawansowana. W ramach marketingu wraz z „Apogej GmbH" braliśmy udział w kilku imprezach targowych i sympozjach naukowych w Kijowie i na Krymie. Dla potrzeb promocji wykonaliśmy kolorowe foldery w języku rosyjskim.

ecopartner-ulotka1

3. Z początkiem 2005 roku z inicjatywy przedsiębiorstwa francuskiego nawiązano korespondencję w sprawie kontynuowania eksportu oczyszczalni Turbojet do Francji i Hiszpanii bez pośrednictwa belgijskiego. Mimo zainteresowania współpracą obydwu stron negocjacje zawieszono do czasu wdrożenia przez Ecopartnera technologi Turbojet Compact to jest instalacji oczyszczlani w jednym, wielokomorowym zbiorniku.

: Ecopartner :: Nowości :: Realizacje :: Oferta :: Technologia :: Aprobata techniczna :: Projektowanie :: Cennik :: Galeria Zdjęć :: Kontakt :